Skip to content

Įrengimas - Apdaila Mes galime Įgyvendinti visas jūsų interjero idėjas ir vizijas

Kitchen-Remodel
Dėl mūsų kompleksiškumo jūsų namų įrengimas bus atliktas be papildomų rūpesčių. Suteikiame visas vidaus apdailos paslaugas, pradedant dizainu, baigiant lemputės įsukimu.
Apdaila – Tai nepaprasto atidumo ir atsakingumo reikalaujantis darbas, kurį tvarkingai atlikus galima tikėtis ir norimo rezultato.
Žinoma, kartais gali pasirodyti, kad vidaus apdaila nėra sudėtingas procesas ir jį atlikti galima be didesnių pastangų, tačiau vargu ar taip yra iš tiesų. Todėl vienas svarbiausių dalykų, ką reikia žinoti apie vidaus apdailą, šiuos darbus vertėtų patikėti profesionalams. Tik specialistai gali užtikrinti, kad viskas bus atlikta tvarkingai ir rezultatas bus toks, kokio tikisi klientas. Kalbant apie tai, ne mažiau svarbu ir komunikacija tarp kliento bei apdailos darbus atliekančių meistrų. Ypač, jei klientas turi individualių poreikių, apie tai reikėtų pranešti iš anksto, kad vėliau būtų išvengta nesusipratimų.
Įrengimas-apdaila
TINKAVIMAS
Tinkavimo  paslauga: sluoksniui dengti – mūsų įmonė naudoja itališką tinkavimo įrangą, kuri leidžia atlikti darbus pažangiomis technologijomis. Paprastai, prieš pradedant darbą apklijuojami langai, durys, kolektorinės spintos ir kiti paviršiai, kurie gali būti aptaškyti. Sienų tinkavimo darbai atliekami ant visiškai paruošto nebiraus, netvirtų dalių pašalinto pagrindo, nuarmavus reikiamas vietas, sustačius cinkuotus kampus su reikalingų tinko sluoksnių skaičiumi.
GLAISTYMAS DAŽYMAS
Sienų paruošimas ir dažymas daugiausiai kruopštumo reikalaujantis procesas, kad išgautume glotnų paviršių šį darbą atlikti mums padeda mūsų naudojama mechanizuota Amerikietiška technika.
Kitos reikšmingos paslaugos:
-Gipso kartono montavimas;
-Hidroizoliavimas;
-Vonios įrengimas;
-Plytelių klijavima;
-Grindų klojimas ir kiti reikalingi apdailos mazgai.

Darbų galerija

įmonės vietovė

Alytaus miestas

SKambinkite

+370 67846581

Rašykite

rengova1st@gmail.com