Skip to content

Stogų ir fasadų dažymas Nenorite išleisti krūvos pinigų ilgiems ir varginantiems stogo keitimo darbams? Mes turime sprendimą!

Stogų dažymas
Stogo dangos mikroporose kaupiasi purvas, stogas ima samanoti, kerpėti. Į stogo dangą įsigeriantis vanduo ir druskos ne tik skatina samanų ir kerpių dauginamąsi, bei veikiant šalčiui, plečiasi ardydamas paviršių. Stogas ne tik praranda išvaizdą, ilgaamžiškumą, bet ir pradeda irti, trūkinėti.
To pasekoje, stogo danga išblykšta, rūdija, taip pažeidžiamas apsauginis dangos sluoksnis, pradeda luptis dažai, todėl to nepaisant stogo būklė ir toliau blogėja. Todėl delsti negalima.
Tačiau nenorite išleisti krūvos pinigų ilgiems ir varginantiems stogo keitimo darbams?
Stogų dažymas
Mes turime sprendimą:
Jeigu stogo danga yra gamykliškai ne dažyta arba dažai yra išblukę ir/ar dėl aplinkos poveikio netekę savo savybių, stogą, kad jis ne tik patraukliai atrodytu, bet ir būtų apsaugotas nuo korozijos (rūdijimo) ir kenksmingo aplinkos poveikio, bei ilgai ir patikimai tarnautų, stogui būtina atlikti kosmetinį remontą, nuo stogo dangos pašalinti visą purvą, plauti aukštu slėgiu ir nudažyti specialiais stogo dangoms sukurtais antikoroziniais apsauginiais dažais, taip savo stogu galėsite džiaugtis dar daugelį metų
Mes atidžiai laikomės įvairių stogo dangų dažymo technologijos ir dažų gamintojų rekomendacijų.
Norint suteikti savo stogui gražią išvaizdą ir užtikrinti tolimesnį dangos eksploatavimą kreipkitės į mus ir mes profesionaliai išspręsime jūsų problemą.
Lupasi fasado dažai, o galbūt nubluko ar nusibodo esama spalva? Kreipkitės į mus
Paruošime dažymui, nulupsime-nušveisime birias detales, nuplausime ir nudažysime fasadą pagal jūsų norus

Darbų galerija

įmonės vietovė

Alytaus miestas

SKambinkite

+370 67846581

Rašykite

rengova1st@gmail.com